42-latek został zatrzymany przez policję w piątek (27.11).

i

Autor: KMP w Gorzowie 42-latek został zatrzymany przez policję w piątek (27.11).

Gorzów: Policja zatrzymała mężczyznę, który ukradł artykuły zbierane dla potrzebujących

2020-11-27 17:04

W czwartek (26.11) policja otrzymała zawiadomienie o mężczyźnie, który ukradł produkty spożywcze zbierane dla potrzebujących. Sprawcę wkrótce się udało zatrzymać. Kradzież czekolady i kilku drobnych produktów kosztowała sprawcę 2 tys. zł.

Kradzież nie popłaca. W czwartek (26.11) przekonał się o tym 37-latek. Mężczyzna ukradł produkty spożywcze, które były zbierane dla potrzebujących w sklepie przy ul. Fabrycznej. Chwilę po tym uciekł. Na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze obejrzeli monitoring, zebrali informacje od świadków i rozpoczęli poszukiwania.

Sprawcę udało się wkrótce odnaleźć. Leżał na ławce przystanku autobusowego na ul. Śląskiej. 37-latek w rękawie miał skradzione produkty spożywcze. Wszystkie zostały odzyskane. 37-latek otrzymał 500 złotowy mandat za kradzież i kolejny w tej samej wysokości za zakłócanie porządku publicznego. Na tym się nie skończyło. Dostał dwa kolejne mandaty 500 złotowe. Jeden za brak maseczki, a drugi za leżenie na ławce, co utrudniało korzystanie z wiaty przystankowej innym pasażerom.

Czekolada i kilka drobnych produktów kosztowało 37-lata 2 tys zł.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: