Gorzów: poczta

i

Autor: SG Zabytkowy budynek przy ul. Pocztowej.

Gorzów: Poczta przy ul. Pocztowej na sprzedaż

2020-12-16 13:44

Firma telekomunikacyjna sprzedaje zabytkowy budynek poczty. Żeby stać się właścicielem trzeba zapłacić 7,4 mln złotych. Obiekt przeznaczony jest na cele biurowo-usługowe. Po ewentualnej sprzedaży poczta dalej powinna tam działać.

Kup pan... pocztę. Zabytkowy obiekt przy ul. Pocztowej jest wystawiony na sprzedaż. Można go nabyć za bagatela 7,4 mln złotych. Ofertę znajdziecie na Orange Nieruchomości. Do kupienia jest budynek o powierzchni ponad 4,5 tys. m kw, na co składają się dwa piętra i piwnica; garaże i działka. Sprzedający zachwala, że obiekt ma doskonałą lokalizację i liczne miejsca parkingowe. Nieruchomość przeznaczona jest na cele biurowo-usługowe. Sprzedaż nie oznacza końca poczty na ul. Pocztowej. Nabywca jest zobligowany do udostępnienia ponad 600 m kw Poczcie Polskiej na zasadzie użyczenia.

Gorzów: poczta

i

Autor: SG Budynek na sprzedaż. Ktoś chętny?

Firma telekomunikacyjna chce się pozbyć także innych obiektów w Gorzowie. Na sprzedaż są jeszcze budynki przy ul. Głowackiego, Mieszka I i nieruchomość przy ul. Marcinkowskiego.

Budowa eklektycznego budynku przy ul. Pocztowej rozpoczęła się w 1890 roku. Mieścił się tam cesarski urząd pocztowy. W kolejnych latach obiekt był stopniowo rozbudowywany. W 2003 roku został wpisany do rejestru zabytków.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: