gorzów strzelał wiata3

i

Autor: materiały Policja Gorzów Wiata straciła szyby.

Gorzów: Ostrzelał przystanek, by nastraszyć byłego chłopaka swojej dziewczyny

2020-11-23 18:33

Dlaczego 29-latek to zrobił dokładnie nie wiadomo. Prawdopodobnie zagrały emocje, chwycił z broń i strzelił w kierunku wiaty przystankowej. Stojącemu tam mężczyźnie, na szczęście, nic się nie stało. Sprawca wybryku poniesie konsekwencje.

Sytuacja wyglądała groźnie. 7 listopada w okolicach północy zgłoszenie dotarło na policję. Na miejscu przy Kazimierza Wielkiego zniszczona została wiata przystankowa. Szyby zostały wybite, wszędzie leżało szkło. Pojawiła się informacja, że miało podjechać auto, z którego padły strzały.

Tym tropem poszli kryminalni, którzy trafili do 29-latka, mieszkańca podgorzowskiej miejscowości. Zabezpieczono u niego broń pneumatyczną. Mężczyzna trafił na komendę i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Grozi za to 5 lat więzienia. Jednak historia się na tym nie kończy.

gorzów strzelał wiata4

i

Autor: materiały Policja Gorzów Z tej broni strzelał 29-latek.

Mundurowi dotarli do mężczyzny, który feralnej nocy stał na przystanku i nie był przypadkową osobą. Jak im powiedział- nie czuje się poszkodowany, a poszło o kobietę- partnerkę 29-latka, która wcześniej była jego dziewczyną. Napastnikowi chodziło o nastraszenie.

250 km/h na liczniku i 2 promile we krwi na A4

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?