Gorzów: ZUS

i

Autor: SG Obsługą programu Polski Bon Turystyczny zajmuje się ZUS

Gorzów: Od początku sierpnia rusza Polski Bon Turystyczny

2020-07-31 17:50

Jeżeli masz konto na PUE ZUS, od soboty (1.08) możesz korzystać z bonu turystycznego. To 500 zł na wakacje dla każdego dziecka, które nie ukończyło 18 lat. Bonem można płacić za noclegi i imprezy turystyczne na terenie Polski.

Polskie Bony Turystyczne dostępne od soboty, 1 sierpnia. Każdy może otrzymać po 500 złotych na wakacje dla każdego dziecka, które nie ukończyło 18 roku życia. Nie trzeba składać żadnych wniosków. Wystarczy zalogować się na nasze konto w PUE ZUS. Po potwierdzeniu adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego możemy aktywować bon. Osoby, które nie mają jeszcze konta na PUE ZUS muszą się tam zarejestrować. Można to zrobić także w oddziałach ZUS.

Bon to elektroniczna forma płatności, na nasze konto nie wpłynie gotówka. Na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej znajdziemy wykaz firm, w których będziemy mogli płacić bonem.

Gorzów: ZUS

i

Autor: SG Konto na PUE ZUS można założyć samodzielnie lub w oddziale ZUS.

Bon będzie można wykorzystać do opłacenia np. pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, kolonii czy obozie harcerskim – wyjaśnia Krystyna Michałek z ZUS.

A jak będziemy płacić? Musimy okazać numer przypisany do naszego bonu, a następnie jednorazowy kod autoryzacyjny otrzymany sms-em.

Bon turystyczny jest ważny do 31 marca 2022 roku.

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?