gorzów park róż styczen 1

i

Autor: Fragles Prace toczą się jeszcze przy tarasach.

Gorzów: Nie było świątecznego spaceru w parku Róż. Znów nowy termin...

2021-12-27 17:48

Jest kolejna data zakończenia rewitalizacji w centrum Gorzowa- to koniec stycznia. To już piąte albo szóste przesunięcie... Czy kolejne będzie tym ostatnim? Mieszkańcy bardzo na to liczą i chcieliby już spacerować.

Wszystko miało być gotowe w Wigilię (24.12), jednak wykonawca nie zdążył, bo przeszkodziła mu aura- śnieg i mróz. Jednak dodatkowo mają być wykonane dwie rzeczy, których nie ujęto w projekcie, a zwracali na nie uwagę mieszkańcy.

gorzów park róż styczen 2

i

Autor: Fragles Do zrobienia jeszcze zejście od Kosynierów Gdyńskich.

- Zostaną uporządkowane przejścia prowadzące do parku i wykonane zostaną dwie ścieżki – jedna między budynkami w stronę ulicy Kosynierów Gdyńskich, a druga obok wyremontowanej siedziby ZIPH,w stronę Skweru Wolności. Pozwoli to na usunięcie dwóch szpecących miejsc - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

gorzów park róż styczen 3

i

Autor: Fragles Pergole zostały zamontowane.

Te prace można zrobić, bo pozostały jeszcze środki z dofinansowania i szkoda byłoby ich nie wykorzystać. Park ma być gotowy 31 stycznia.

Inwestycja za prawie 6 milionów złotych - jest prawie gotowa- są nowe alejki, plac zabaw, tarasy i odmulony staw, pergole, ławki i stoliki do gier. Pierwotny termin zakończenia ustalony był na czerwiec.

Białe święta w Szczecinie. Mieszkańcy ruszyli na sanki!

W jaki sposób motywujesz dziecko?

Pytanie 1 z 8
Twój maluch nie chce ubrać się przed wyjściem na spacer. Co robisz?