Gorzów: muzeum

i

Autor: SG

Gorzów: Muzeum zaprasza na półkolonie

2021-12-11 13:46

Do ferii zimowych jeszcze trochę czasu jest, ale warto pomyśleć już o zapewnieniu swoim dzieciom zajęć w wolnym czasie. Można już sprawdzić co oferuje gorzowskie muzeum.

Ferie zimowe w gorzowskim muzeum. Przygotowano dwa turnusy półkolonijne dla dzieci od 7 do 10 lat. Pierwszy zaczyna się 17 stycznia, drugi tydzień później, czyli 24 stycznia. żeby zapisać swoją pociechę wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie muzeum. Zajęcia odbywać się będą od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Przewidziano szereg atrakcji.

Przewidujemy wyjścia do kina, teatru. Mamy tez zaplanowane spotkania z panem wikliniarzem, krawcem, kaletnikiem. Będziemy poznawać zabytki archeologiczne, przygotowywać zimowy kuferek, dzieła plastyczne. Dużo różnych działań - mówi Katarzyna Chorążyczewska, z gorzowskiego muzeum​:

Dzieci będą miały zapewniony ciepły posiłek i ubezpieczenie. Zajęcia odbywać się będą w zespole willowi-ogrodowym przy ul. Warszawskiej. Szczegóły na stronie gorzowskiego muzeum.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?