Martin Vaculik

i

Autor: www.stalgorzow.pl Martin Vaculik.

Gorzów: Mocna Stalowa ekipa w przyszłorocznym Grand Prix!

2021-10-05 15:01

Martin Vaculik i Anders Thomsen ponownie wystartują w cyklu Grand Prix. Zawodnicy Stali otrzymali tak zwane stałe dzikie karty i w przyszłym roku będą walczyć o tytuł Indywidualne Mistrza Świata. W Grand Prix kolejny rok będziemy także oglądać Bartka Zmarzlika, który w tym roku zdobył srebrny medal i wywalczył sobie prawo startu w kolejnej edycji cyklu

Słowak i Duńczyk wprawdzie w tym roku znaleźli się poza pierwszą szóstką najlepszych zawodników Grand Prix - tylko oni mają prawo startu w kolejny roku - ale organizatorzy postanowili zaprosić ich do startów.

Warto przypomnieć, że Vaculikowi w uzyskaniu lepszego wyniki przeszkodziły kontuzje, a Thomsen w kilku turniejach pokazał się z dobrej strony - awansował m.in. do finału w Togliatti i zajął w nim trzecie miejsce.

W przyszłorocznym Grand Prix wystartuje trzech zawodników Stali, bo kolejny rok zobaczymy w nim Bartka Zmarzlika, który w sobotę cieszył się z kolejnego indywidualnego medalu. Po fantastycznej walce przez cały sezon, wywalczył drugie miejsce. Lidera Stali nieznacznie wyprzedził Artiom Łaguta.

Przypomnijmy: jedna z rund przyszłorocznego Grand Prix odbędzie się na Jancarzu. Najlepsi żużlowcy przyjadą do Gorzowa 25. czerwca. 

DIETA I TRENING JAK ROBERT LEWANDOWSKI - WYZWANIE | ESKA XD - Fit vlog #32

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?