Najlepsi tancerze pokażą, na co potrafią! Oceniać ich będzie sama Iwona Pavlović! [AUDIO]

i

Autor: pixabay.com

Gorzów: Młodzi tancerze, Lubuska Gala Taneczna czeka na was

2021-11-09 17:25

Eliminacje do Lubuskiej Gali Tanecznej odbędą się w Gorzowie 18 listopada. Wcześniej trzeba się na nie zapisać. Można to zrobić do środy. Organizatorzy czekają na zgłoszenia solistów, duetów i zespołów.

Coś dla tancerzy dużych i małych​. Do środy (10.11) młodzi gorzowianie mogą zapisywać się do udziału w eliminacjach powiatowych Lubuskiej Gali Tanecznej. Można to zrobić przez internet wypełniając formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy czekają na solistów, duety i grupy taneczne działające w szkołach, domach kultury czy w klubach zajmujących się edukacją taneczną dzieci i młodzieży. Do wyboru są trzy kategorie: pierwsza- hip hop, breakdance, street dance, disco dance, show dance. Druga to taniec klasyczny, współczesny, jazzowy, teatr tańca. Ostatnia kategoria to tańce ludowe. Uczestnicy podzieleni zostaną na cztery grupy wiekowe: od 6 do 9 lat, od 10 do 12, od 13 do 15 i od 16 do 20 roku życia.

Eliminacje odbędą się 18 listopada o godzinie 16 w MCK Zawarcie, przy ul. Wawrzyniaka. Organizatorem Lubuskiej Gali Tanecznej jest Regionalne Centrum Animacji Kultury. Szczegóły znajdziecie na Facebooku gorzowskiego MCK-u.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?