gorzów parkowanie teatralna 1

i

Autor: Fragles Mieszkańcy budynku przy parkingu mogą wykupić abonament.

Gorzów: Mieszkańcy ul. Teatralnej z abonamentami parkingowymi

2021-09-14 16:54

Gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z urzędnikami rozwiązał problem. W sumie mógł się on w ogóle nie pojawić, ale spółka zarządzająca parkingami jakby zapomniała o gorzowianach. Oni sami się upomnieli o swoje.

Sprawa początek miała nieoczywisty. Przy ul. Teatralnej, na przeciwko gorzowskiego teatru powstał plac parkingowy. Mieszkańcy zwrócili się do biura strefy parkowania o wykupienie abonamentu, ale wtedy usłyszeli, że nie ma takiej opcji. Gorzowianie wzburzyli się, wieść poszła w świat. Sprawa trafiła do miejskiego zespołu parkingowego.

- Zarekomendowałem to, co obiecałem mieszkańcom ul. Teatralnej, gdzie ich budynek ścianą graniczy z parkingiem. Otrzymają takie same abonamenty jak w strefie płatnego parkowania i w tej samej wysokości cenowej. Zespół parkingowy to zaakceptował - wyjaśnia Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u.

gorzów parkowanie teatralna 2

i

Autor: Fragles Gorzowianie z Teatralnej byli oburzeni pierwotną decyzją.

Abonament to koszt 120 złotych rocznie. Można go nabyć w biurze strefy przy Składowej.

Parkomaty przy ulicach: Teatralnej Warszawskiej i Nadbrzeżnej (z tyłu za budynkiem LOK-u) mają działać na przełomie września i października. Obowiązują stawki takie jak w strefie płatnego parkowania.

Ogromne utrudnienia na Fordońskiej w Bydgoszczy. Rusza budowa mostów

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?