Gorzów: Zamiatarka Inneko

i

Autor: Grupa FB Stoją ! Gorzów Prace Inneko przy rondzie Santockim

Gorzów: Czy muszą sprzątać w godzinach szczytu?

2021-09-14 13:07

Część gorzowskich kierowców narzeka na zamiatarki, które sprzątają ulice w godzinach szczyty i utrudniają przejazd przez miasto. Zdjęcie samochodu utrudniającego ruch w okolicach ronda Santockiego pojawiło się w mediach społecznościowych.

Czy tak musi być - pytają kierowcy. O porządek na drogach dba Inneko. Mamy trasy nocne i dzienne, w godzinach szczytu staramy się nie wyjeździć, ale czasami musimy - wyjaśnia Artur Pankowski, dyrektor zarządzający:

Jedni skarżą się na to, że prace są prowadzone w nocy, drudzy, że mają miejsce za dnia. Trzeba to wszystko wypośrodkować. Trasy są tak zaplanowane, żeby dobro ogółu zostało zapewnione. Nie ma możliwości całkowitego wyeliminowania tego faktu [Pracy w godzinach szczytu - przyp. red.]. Są przykładowo zgłoszenia z policji o zagrożeniu w ruchu drogowym, czyli przykładowo rozsypanym żwirze na rondzie Santockim, czy na Trasie Nadwarciańskiej.

Jak wy oceniacie organizację organizację pracy gorzowskich zamiatarek - zauważycie coś niepokojącego - daj znać, piszcie na adres gorzow@eska.pl lub na nasz profil na FB ESKA Gorzów News.