Gorzów: budżet obywatelski

i

Autor: SG Budżet obywatelski w Gorzowie (fot. archiwum).

Gorzów: Masz pomysł do budżetu obywatelskiego? Nabór w styczniu

2021-11-17 17:03

Gorzowscy urzędnicy zakładają, że nabór wniosków do nowej edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się w styczniu 2022 roku. Osoby, które chciałyby zgłosić swój wniosek muszą go wcześniej przygotować. Warto już teraz o tym pomyśleć. Pomocą służy Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Nabór wniosków do nowego gorzowskiego budżetu obywatelskiego w styczniu. Taki plan mają urzędnicy. To zdecydowanie wcześniej niż w tym roku, kiedy nabór ruszył w marcu. To oznacza, że już teraz warto pomyśleć, czego taki wniosek mógłby dotyczyć. Czasu na jego przygotowanie dużo nie zostało.

To już ten czas kiedy mieszkańcy mogą zastanowić się nad zadaniami, nad lokalizacją, ewentualnie nad uzyskaniem zgód sąsiadów. Zawsze można do nas zadzwonić, przyjść, żebyśmy sprawdzili własności lub udzielili niezbędnej pomocy już teraz - mówi Klaudia Jodłowska z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji.

Biuro konsultacji mieści się w budynku byłego klubu Lamus, tuż przy urzędzie, przy ul. Sikorskiego. Na stronie miasta osoby, które chciałyby zgłosić swój pomysł do budżetu obywatelskiego znajdą pomocne materiały, takie jak cennik miejski, wzór listy poparcia, czy wzór wniosku. W Gorzowie budżet obywatelski realizowany jest od 10 lat.

Czy masz niedobór witaminy A?

Pytanie 1 z 7
Czy zauważyłeś, że twoja skóra w ostatnim czasie stała się wyjątkowo sucha (szorstkie łokcie, kolana, a także ramiona i uda)?