Zniszona wiata przy Kazimierza Wielkiego

i

Autor: mz Zniszona wiata przy Kazimierza Wielkiego

Gorzów: Ktoś strzelał do wiaty przystankowej? Sprawą zajmuje się policja [ZDJĘCIA]

2020-11-17 12:08

Gorzowska policja wyjaśnia sprawę zniszczenia wiaty przystankowej przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Według nieoficjalnych informacji wiata miała zostać... ostrzelana z samochodu. Mundurowi na razie tego nie potwierdzają, ale badają ten wątek sprawy.

Zgłoszenie o zniszczeniu wiaty policja otrzymała w sobotę 7 listopada przed godziną 23.00. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili dwie wybite szyby, w okolicach wiaty nie było nikogo. Nic nie wskazywało również na to aby szyby zostały wybite strzałami z broni.

POSŁUCHAJ, co o zdarzeniu mówi Grzegorz Jaroszewicz z komendy miejskiej policji w Gorzowie:
Ktoś ostrzelał wiatę przy Kazimierza Wielkiego?

i

Autor: mz Ktoś ostrzelał wiatę przy Kazimierza Wielkiego?

Jak ustaliła TVP Gorzów do wiaty strzelano z samochodu. Funkcjonariusze sprawdzają czy terenowe auto na tablicach rejestracyjnych zaczynających się od FGW zatrzymywało się przy przystanku. Strzały miały paść przez opuszczoną szybę.

Za przystankiem znajduje się budynek, w którym - o czym przekonał się nasz reporter- jedna z szyb jest uszkodzona. Czy doszło do tego również w wyniku strzałów? Tego na razie nie wiadomo. Osoby, które mogą coś wiedzieć o całym zdarzeniu proszone są o kontakt z policją.

Dziura w oknie budynku. Czy powstała w wyniku strzału?

i

Autor: mz Dziura w oknie budynku. Czy powstała w wyniku strzału?

Sprawa została zgłoszona także miejskim urzędnikom. Koszt naprawy wiaty to 1600zł. W ubiegłym roku na prace przy zniszczonych wiatach przystankowych miasto wydało ok.70 tysięcy złotych.

Październikowy spływ kajakowy Kłodawką

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne