Tablice zostały zamontowane kilkanaście dni temu.

i

Autor: Przemek Mazurek Tablice zostały zamontowane kilkanaście dni temu.

Gorzów: Kierowco noga z gazu. Tablica pokaże Twoją prędkość! [AUDIO]

2021-01-29 13:57

Tego w Gorzowie jeszcze nie było. Jak jedziesz za szybko, to wyświetli Ci się prędkość i kwota mandatu. Przy ulicy Łukasińskiego w miejscu, gdzie obecnie trwają prace przy rozbudowie Drogi Krajowej numer 22 zostały zamontowane elektroniczne tablice. Tablice w przeciwieństwie do fotoradarów nie rejestrują przekroczenia prędkości, także mandaty nie będą przychodzić do kierowców przekraczających prędkość.

Jeżeli kierowca przekracza dozwoloną prędkość to pali się czerwony kolor i wysokość ewentualnego mandatu. Jeżeli jazda jest przepisowa to pokazuje się zielona barwa. Większość kierowców chwali takie rozwiązanie. Dlaczego?

Mówi Rafał, kierowca:

Przy ulicy Łukasińskiego zostały zainstalowane cztery takie elektroniczne tablice. Działają na razie dwie - na pasie od ronda Sybiraków w kierunku ulicy Zawackiej. Pozostałe zostaną oddane do użytku po oddaniu do użytku drugiej nitki ulicy. W przyszłości dwie podobne tablice mają pojawić się przy ulicach Zawackiej i Walczaka.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:
Mieszkam w Seicento bo szwagier podstępem wyrzucił mnie z domu