gorzów góra powstańców

i

Autor: kb

Gorzów: Kiedy wrócą do swoich mieszkań na Górze Powstańców?

2022-01-07 13:09

Mieszkańcy na powrót do swoich lokali na Górze Powstańców jeszcze poczekają. Na ten moment zostały przydzielone im mieszkania należące do dewelopera.

W Zakładzie Gospodarki Komunalnej liczą, że w przyszłym tygodniu będą znane jakiekolwiek konkrety. Deweloper jeszcze pracuje nad dokumentacją naprawy uszkodzonego narożnika kamienicy. Mówi Paweł Nowacki z Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej:

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Zakładam, że ta dokumentacja będzie przedłożona do końca tego tygodnia i w przyszłym będziemy mogli się spotkać omówić te rozwiązania techniczne. Wtedy będziemy mogli mogli powiedzieć cokolwiek o tym, jak będą przebiegały prace.

Projekt będzie musiał jeszcze zaakceptować Powiatowy Inspektor Budowlany. Wtedy pozostanie wprowadzenie go w życie. Na razie w ZGMie nie są w stanie podać konkretnych terminów.

Przypomnijmy, tuż przed świętami deweloper stawiający nowy budynek na zbiegu ulic Walczaka i Jagiełły uszkodził kamienicę na Górze Powstańców. Cztery rodziny musiały zostać ewakuowane i spędziły święta poza domem.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Te błędy popełniają wszyscy! Dasz radę ich uniknąć?

Pytanie 1 z 17
Która forma jest prawidłowa?