Gorzów: budżet obywatelski

i

Autor: SG

Gorzów: Jutro maraton pisania wniosków do budżetu obywatelskiego

2023-02-20 15:34

Spotkanie odbędzie się w dawnym Lamusie. Daje możliwość pomysłodawcom skonsultowania planowanego zadania z urzędnikami. Dzięki temu jest większa szansa, że wniosek zostanie zaakceptowany.

Chcesz złożyć wniosek do budżetu obywatelskiego, ale nie wiesz jak go napisać? Pomogą ci gorzowscy urzędnicy. We wtorek (21.02) odbędzie się maraton pisania wniosków. W byłym ​Klubie Lamus przy ul. Sikorskiego czekać będą eksperci, którzy pomogą rozwiać wątpliwości. Warto zadzwonić i umówić się na spotkanie z konkretnym specjalistą.

Jak się pomysły już wyklarują, ale trzeba pomocy, przykładowo, w kosztorysowaniu zadań, wówczas mamy spotkanie z branżystami. To już praca nad konkretnym pomysłem. To specjaliści z branży drogowej, oświetlenia, infrastruktury rowerowej, w zależności od pomysłu, który ma mieszkaniec - mówi Anna Bonus Mackiewicz, dyrektor biura konsultacji społecznych i rewitalizacji.

Maraton pisania rozpocznie się od godziny 16. W tym roku wnioski można składać do 12 marca. W puli jest ponad 8 milionów złotych. Szczegóły znajdziecie na Facebooku Przystań na konsultacje.

Quiz. Azja na talerzu, czyli co wiesz o tamtejszych przysmakach?

Pytanie 1 z 12
Z czego powstaje tofu, czyli tradycyjny składnik kuchni chińskiej?