Gorzów: naleśnikarnia

i

Autor: SG Jeden naleśnik ruski to złotówka dla Anacondy.

Gorzów: Jeden naleśnik, to złotówka na rzecz zwierzaków

2021-11-08 16:40

Gorzowski Bar Bartosz zachęca do pomocy zwierzętom. Wystarczy kupić naleśnik ruski. Za każdy 1 zł trafi na konto Fundacji Anaconda, która opiekuje się ponad 40 bezdomnymi kotami.

Możesz dobrze zjeść i pomóc bezdomnym zwierzętom w Gorzowie. Wystarczy, że zamówisz naleśnik ruski. Akcję charytatywną prowadzi gorzowski Bar Bartosz. Od każdego zamówionego naleśnika ruskiego złotówka zostanie przeznaczona na pomoc zwierzakom. Zebrane pieniądze trafią do Fundacji Anaconda.

Pieniądze wykorzystamy, żeby przygotować zwierzęta do adopcji, przeprowadzić zabiegi czy operacje, które są im potrzebne do dalszego funkcjonowania czy życia. Oczywiście też do takiego podstawowego utrzymania w domach tymczasowych, czyli na piasek dla kotów, czy na karmę - mówi Małgorzata Jakubowska z fundacji.

Gorzów: naleśnikarnia

i

Autor: SG

6 grudnia, czyli na koniec akcji zostanie policzone ile naleśników ruskich zostało sprzedanych i tyle złotówek trafi na konto Fundacji Anaconda. Pod jej opieką znajduje się obecnie ponad 40 kotów.

To nie pierwsza akacja charytatywna organizowana przez gorzowską naleśnikarnię. Na początku roku kupując, również naleśniki ruskie, wspomóc można było hospicjum w Wilnie.

Umiesz liczyć? Policz kwadraty!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile kwadratów widzisz na obrazku?
Która figura nie pasuje do pozostałych?