Gorzów: biznesmen

i

Autor: Mediamodifier z Pixabay

Gorzów: „Inspirujący wieczór biznesowy” tym razem online

2020-12-15 15:15

Jak zarządzać rozproszonym zespołem, jak przystosować firmę do pracy zdalnej? Na te i inne pytania będą szukali odpowiedzi uczestnicy „Inspirującego wieczoru biznesowego”. Spotkanie odbędzie się w czwartek w formie online. Webinarium skierowane jest do gorzowskich przedsiębiorców.

Jak zarządzać firmą w czasie pandemii? W najbliższy czwartek dowiedzą się tego gorzowscy przedsiębiorcy. Urzędnicy magistratu zapraszają ich na „Inspirujący wieczór biznesowy”. Tym razem w formie online. Podczas webinarium omawiane będą zagadnienia związane z pracą w trakcie pandemii. Przedsiębiorcy dowiedzą się jak przystosować firmę do pracy zdalnej. Jak zarządzać pracownikami w takich warunkach.

Każdy kryzys, każda jakaś porażka buduje też szanse i rozwija nas w kreatywności, żebyśmy próbowali znaleźć rozwiązania. My też szukamy rozwiązań na czas pandemii podczas tego webinarium - mówi Jacek Gumowski dyrektor Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu.

Spotkanie poprowadzi Jolanta Piątkowska z poznańskiego Collegium Da Vinci. Zaplanowano je na czwartek 17 grudnia, początek o godz. 17.00. Zainteresowani mogą zarejestrować się dzwoniąc pod numer telefonu: 95 7355 894 lub korzystając z linku podanego na stronie urzędu miasta.

Jacek Gumowski liczy, że w przyszłym roku uda się wrócić do tradycyjnych spotkań w ramach „Inspirujących wieczorów biznesowych”.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?