Gorzów: ZWKF

i

Autor: SG Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie.

Gorzów: Zbiórka dla hospicjum. Studenci AWF zachęca do przynoszenia środków czystości

2020-12-14 14:25

Żacy z Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie organizują zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Kamila. Akcja rusza we wtorek i potrwa do przyszłego poniedziałku. Studenci proszą, żeby przynosić środki czystości, bo ich najbardziej teraz w hospicjum brakuje.

Hospicjum czeka na naszą pomoc. Studenci gorzowskiego AWF organizują zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Kamila. Akcja rusza 15 grudnia i potrwa do 21. Udział może wziąć każdy. Tym razem nie chodzi o pieniądze czy żywność.

Kontaktowaliśmy się z hospicjum i głównie chodzi o środki czystości. Przede wszystkim to takie rzeczy jak: mydło w płynie, odświeżacze powietrza, bardzo brakuje kremów przeciwodleżynowych, podkładów pod prześcieradła i tak dalej - mówi Karina Turek z samorządu studenckiego ZWKF w Gorzowie.

hospicjum gorzów

i

Autor: materiały hospicjum Gorzów Hospicjum mieści się przy ul.Stilonowej.

Środki czystości można przynosić do budynków Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej przy ul. Estkowskiego. Odbiorą je od nas pracujący tam portierzy. W holu mają także stać oznakowane kosze. Z darami najlepiej przychodzić między godziną 9, a 16. To nie pierwsza akcja na rzecz hospicjum organizowana przez studentów AWF. Żacy chcieli również pomagać chorym jako wolontariusze, ale ze względu na pandemię koronawirusa nie jest to teraz możliwe.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: