Kontenery Inneko Gorzów na cmentarzu świętokrzystkim

i

Autor: Materiały Inneko RCS Gorzów

Gorzów: Inneko posprzątało cmentarz świętokrzyski. Mieszkanka ma zastrzeżenia

2022-11-09 11:28

4 listopada, czyli tuż po Wszystkich Świętych firma Inneko RCS poinformowała o uporządkowaniu cmentarza świętokrzyskiego przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Zebrano aż 11 ton odpadów. Na komunikat firmy odpowiedziała mieszkanka miasta, która ma zastrzeżenia.

- Cmentarz Świętokrzyski przy ulicy Warszawskiej uporządkowany! Inneko RCS wzięło sprawy w swoje ręce, a efektem było niemal 11 ton zebranych odpadów. To ogromna ilość odpadów nieposegregowanych. Oby w przyszłości tych odpadów było znacznie mniej - napisała firma Inneko w komunikacie.

Na informację postanowiła odpowiedzieć pani Hanna, która twierdzi, że firma uprzątnęła jedynie postawione przez siebie kontenery, a sam cmentarz nie jest uporządkowany.

- Niestety, informacja jest myląca. Owszem, firma uprzątnęła postawione przez siebie kontenery, ale cmentarz nie jest w żadnym stopniu uporządkowany. Chwała za pracę, ale taki komunikat nie jest prawdziwy - pisze pani Hanna.

Firma chwali się, że zebrała aż 11 ton odpadów, które zostały nieodpłatnie zagospodarowane w instalacji komunalnej w Chróściku.

Sonda
Czy segregujesz śmieci?