Aby przedświąteczne zakupy były bezpieczne

i

Autor: pixabay

Gorzów: Gdzie zrobimy zakupy w Sylwestra i Nowy Rok?

2022-12-15 13:12

W tym roku Sylwester przypada w sobotę, ale tego dnia wiele sklepów i dyskontów spożywczych zmieni godziny otwarcia swoich placówek. W większości przypadków ostatnie zakupy na sylwestrową zabawę będziemy mogli zrobić do 18 lub 19.

Jakie sklepy w Gorzowie będą czynne 31 grudnia?

Przed sylwestrowym szaleństwem ruch w marketach wyraźnie spada, więc zwyczajnie nie opłaca handlować w tym czasie. Większość sklepów czynna będzie w sylwestra do 18:00. Wśród nich jest: Aldi, Kaufland, Carrefour czy Lidl. Wyjątkiem jest tutaj Biedronka. Zakupy w tym sklepie zrobimy do godziny 19:00. Normalnie pracować będzie większość Żabek, które do 23:00 będą oferowały możliwość zakupów. Dłużej niż markety czynne zapewne będą też sklepy osiedlowe.

Zakupy w Gorzowie 1 stycznia. W jakich sklepach?

1 stycznia to w polskim kalendarzu święto, a co za tym idzie- dzień wolny od pracy. Oznacza to, że wszystkie galerie handlowe i duże sieci sklepów w Nowy Rok są wtedy nieczynne. Jest jednak kilka wyjątków. Tego dnia zrobimy zakupy, chociażby na stacjach benzynowych czy w niektórych sklepach Żabka i Carrefour Express. W Nowy Rok otwarte mogą być również restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Sonda
Sylwester 2022/23 - będziesz strzelał petardami i fajerwerkami?