policja gorzów

i

Autor: Materiały KMP Gorzów

Gorzów: Garażowi włamywacze z zarzutami

2022-05-09 11:45

To może nie być koniec kłopotów dwóch złodziejów z Gorzowa. Policja zbiera kolejne dowody na ich działalność. Mogą mieć związek z serią kradzieży w garażach z ostatnich dni.

25 i 30-latek na procederze zostali przyłapani przez mieszkańców Piasków, którzy zgłosili to policji. Mężczyźni w nocy z czwartku na piątek (5/6.05) włamali się do jednego z garażów przy ulicy Kuratowskiej, ze środka nic nie wzięli - nie było przedmiotów znajdujących się w kręgu ich zainteresowania.

Plaga kradzieży w Warszawie. Tym włamywacze plądrowali domy!

Mężczyźni odjechali, a na ulicy Błotnej znalazł ich nieoznakowany radiowóz. Policjantom tłumaczyli, że rozwożą jedzenie, w tym samym czasie jeden z nich próbował ukryć metalowy łom.

Mężczyźni zostali aresztowani. Byli już wcześniej notowani za podobne przestępstwa. Na ten moment usłyszeli trzy zarzuty włamania i kolejne dwa jego usiłowania. Na tym się jednak może nie skończyć.

QUIZ: Dokończ dowcip z PRL-u! Na pewno nie znasz ich wszystkich

Pytanie 1 z 9
Wowa i Sasza poszli się napić do łaźni. Piją, piją, ale trzeźwość ich nie opuszcza. Postanawiają więc pójść do Stiopy i wreszcie się urżnąć. Dzwonią do drzwi, Stiopa otwiera i mówi: widzę, że byliście w łaźni! Wowa na to: skąd wiesz? A Stiopa: