West Fighting MMA

i

Autor: www.west-fighting-mma.pl Gospodarzy będzie reprezentował Sylwester Lis.

West Fighting MMA 7

Gorzów: Emocje i adrenalina sięgną zenitu. Derbowa walka na gali!

2024-04-24 15:42

Tego chyba jeszcze w Gorzowie nie było. Sportowe widowisko odbędzie się w sobotę [27.04] w hali SP nr 20, przy ul. Szarych Szeregów. Bilety rozeszły się na pniu, być może jeszcze jakieś są. Pytać trzeba w klubie Biegański Jamniuk Gorzów. Podczas wydarzenia licytacje na cele charytatywne.

W hali sportowej na gorzowskim Górczynie będzie się działo. Przygotowano kilkanaście walk, a wśród nich dwie w wadze ciężkiej czyli do 125 kilogramów. Wrażeń dostarczą Sylwester Lis Dzik Gorzowski i Jarosław Pluciński z Zielonej Góry. Zmierzą się oni w tzw. derbach. Gorzowianin ostro trenuje na siłowni oraz pod okiem psychologa. O rywalu mówi z przymróżeniem oka:

- Pracuję nad swoją wydolnością. Jeżeli by doszło do drugiej czy trzeciej rundy to wydolność musi być super, żeby było jak najmniejsze zmęczenie, żebym mógł sobie poradzić. Będzie fajna walka, ja z pewnością pokaże "falubazowi" gdzie jego miejsce, to tak żartobliwie. Jarek to jest mój kolega, lubię go, nie mam do niego złej krwi. To jest walka jak z każdym zawodnikiem - uśmiecha się Sylwester Lis.

W drugiej walce w wadze ciężkiej walczyć będą: Krzysztof Stolarek z Ankos MMA Poznań i Igor Krukowski z Kickboxing Szczuczyn. W sumie do zobaczenia będzie 16 walk w różnych formułach- MMA, K1, boks i muay thai. Będzie także jedna walka kobieca. W kategorii 65 kilogramów zmierzą się reprezentantki Gdańska i Stargardu Szczecińskiego.

Podczas zawodów zaplanowano licytacje na rzecz gorzowskiego Domu Dziecka oraz chorej Oliwki. Czekają atrakcyjne gadżety. Gala West Fighting MMA 7 startuje w sobotę o godz.17. Z kolei w piątek [26.04] w klubie Viva Disco oficjalne ważenie.

Co powinien zrobić Robert Lewandowski? Futbologia

Szybka powtórka do matury. Na te pytania musisz znać odpowiedź!

Pytanie 1 z 15
"Quo vadis", ta łacińska maksyma będąca także tytułem powieści Henryka Sienkiewicza oznacza: