word gorzow

i

Autor: FB WORD Gorzów

Gorzów: Egzaminów praktycznych nie ma, ale to nie koniec zamieszania

2022-07-05 12:17

Trwa protest egzaminatorów w gorzowskim WORDzie. Zgodnie z planem odbywają się jedynie testy teoretyczne. Na praktykę nie wyjechał dzisiaj (05.07) ani jeden pojazd.

W związku z ogólnopolską akcją większość egzaminatorów zgłosiła rano urlopy na żądanie. Duża część zdających o fakcie dowiedziała się dopiero w ośrodku. Mówi Grzegorz Duszkiewicz, kierownik wydziału egzaminacyjno-szkoleniowego gorzowskiego WORDu:

WORD w Przemyślu wznawia egzaminy na prawo jazdy

Nie było szansy na zareagowanie. Komunikaty zostały przez nas wysłane w tej sprawie. Próbujemy się dodzwonić do osób spoza Gorzowa, które miały na dzisiaj zaplanowane egzaminy. To jest dosyć spora grupa, więc może nie do wszystkich te informacje dotrą.

Egzaminy są przesuwane na inne terminy. Wciąż nie ma jednak pewności, czy w najbliższych dniach egzaminatorzy do pracy powrócą. W części polskich WORDów protest odbył się w poniedziałek (04.07). Egzaminatorzy chcą m. in. podwyżek wynagrodzenia i zmiany systemu egzaminowania.

QUIZ: „Oł ekskjuzmi”, którędy nad morze w Szczecinie, czyli wakacje z przymrożeniem oka. Sprawdź ile wiesz o popularnych kurortach

Pytanie 1 z 10
Na początek wizyta w biurze podróży. Prosta sprawa – proszę o oferty na wakacje ol exkujzmi w Huragandzie. Co klient ma na myśli?