ajp gw

i

Autor: Fragles Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie.

Gorzów: Co zagraża Polsce? – o tym będą debatować na AJP

2021-04-21 16:27

Gorzowska akademia zaprasza wszystkich zainteresowanych, do uczestnictwa w VI ogólnopolskiej konferencji naukowej poświęconej bezpieczeństwu narodowemu. Specjaliści dyskutować będą o tym co może grozić Polsce w obecnych czasach.

Jakie niebezpieczeństwa grożą Polsce? Dowiesz się z konferencji organizowanej przez Akademię im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Uczestniczyć może w niej każdy. Wystarczy tylko wcześniej zgłosić się na adres mailowy waibn@ajp.edu.pl. W zwrotnym mailu otrzymacie link do konferencji. Dwudniowe wydarzenie rozpocznie się w czwartek (22.04) o godz. 10. Specjaliści z całego kraju dyskutować będą o zagrożeniach 21 wieku.

Będziemy mówić o siłach zbrojnych Rzeczpospolitej Polski w systemie zarządzania kryzysowego. Skupimy się też na edukacji dla bezpieczeństwa, ważnym obszarze nad którym należy się pochylać. Nie unikniemy tematu pandemii COVID-19 - mówi Beata Orłowska, dziekan Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego.

Konferencja odbędzie się online. Dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł zadać pytanie specjalistom. Gorzowska AJP ogólnopolską konferencję poświęconą bezpieczeństwu narodowemu organizuje już szósty raz. Szczegóły znajdziecie na stronie akademii.

Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?