Miejskie gadżety

i

Autor: Gorzów / www.facebook.com

PREZENTY

Gorzów: Co kupić pod choinkę? Pomysł na prezent z gorzowskim akcentem. Miejskie gadżety gdzie?

2023-12-08 13:17

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które niedołącznie kojarzą się z Wigilią, choinką i... prezentami! Niektórzy już na kilka miesięcy przed Wigilią rozpoczynają poszukiwania najlepszych upominków dla bliskich. Sprawdźc więc pomysły na prezenty z motywem Gorzowa. Podarki z gorzowskim akcentem to z pewnością wyjątkowy upominek!

Nie tylko najmłodsi nie mogą się doczekać odwiedzin starszego pana z siwą brodą, który zostawia pod choinką wymarzone prezenty. Dorośli wiedzą jednak, że to nie Mikołaj, a oni sami odpowiadają za świąteczne prezenty. Ich wybór często nie należy do łatwych - zwłaszcza w czasach, gdy każdy praktycznie wszystko ma. Co więc robić?

Jak wybrać świąteczny prezent?

Najłatwiejszą opcją przy kupowaniu świątecznych prezentów jest zapytanie osoby, której chcemy go wręczyć czego tak naprawdę potrzebuje i co sprawiłoby jej radość. Wtedy niestety nie będzie niespodzianki, ale my będziemy mieć pewność, że podarek nie zostanie rzucony w kąt.

Jeśli jednak chcemy samodzielnie wybrać upominek dla bliskich to warto wybrać taki, który pasuje do stylu życia, upodobań czy zainteresowań obdarowywanego. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania. Im lepiej znamy osobę, której chcemy wręczyć prezent, tym większa zansa dobrania odpowiedniej rzeczy.

Jak radzą specjaliści: lepiej zrezygnować z kupowania odzieży - te prezenty niespecjalnie się sprawdzają co dobitnie widać po długich kolejkach w sklepach po świętach, gdy ludzie masowo chcą zwrócić zakupione towary.

Pomysł na prezent z Gorzowem w roli głównej

Personalizowane prezenty to zawsze dobry pomysł, a co powiesz na prezent z gorzowskim akcentem? Taki podarek spodoba się nie tylko lokalnym patriotom, ale każdemu związanemu z Gorzowem. Dzięki temu można będzie zawsze z sentymentem wrócić do miasta, w których zostawiło się kawałek swojego życia.

Gdzie kupić miejskie gadżety?

Poniżej przedstawiamy galerię gadżetów związanych z Gorzowem. Część z nich, jak np. Monopoly Gorzów można kupić w lokalnych księgarniach bądź zamówić w Empiku, a o jeszcze inne można powalczyć w miejskim konkursie "Okno Świętego Mikołaja".

Sonda
Czy pakujesz prezenty własnoręcznie?
Najlepszy prezent od świętego Mikołaja to... #EwelinaPyta