gorzów cezib kłopot 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

Gorzów: CEZiB drogi i coraz droższy

2022-04-04 16:14

Radni jutro zdecydują o 400 tysiącach zł na halę sportową, ale cały CEZiB kosztować będzie jeszcze dodatkowe grube miliony. I jak przyznają radni miasto nie ma wyboru, bo włożono w inwestycję tyle pieniędzy, że nie można się z tego wycofać.

Dodatkowa kasa na halę sportową przy CEZiB-ie. Gorzowski magistrat chce na to przeznaczyć 400 tys. zł. Sprawą zajmą się radni na wtorkowej (5.04) sesji. Według zapewnień urzędników hala miała być otwarta w marcu, ale wykonawca naprawia jeszcze drobne usterki. Niestety do całej inwestycji trzeba dokładać dodatkowe pieniądze. Zdaniem radnego Patryka Broszko, miasto ne ma innego wyjścia.

Dodatkowe środki muszą się znaleźć. Ta inwestycja kosztuje około 100 mln zł. Jeżeli na dziś wydatkowaliśmy tyle milionów złotych, nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie znaleźli kolejnych kilkunastu, żeby zakończyć ten proces inwestycyjny – mówi radny.

gorzów hala cezib 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Hala sportowa CEZiB.

Miasto ma pieniądze, ponieważ zrezygnowało z budowy centrum przesiadkowego przy dworcu PKP. Sesja we wtorek zacznie się o godz. 14. Odbędzie się w trybie online.

Przypomnijmy: to dokończenie posiedzenia z 30 marca. Wówczas problemy techniczne nie pozwoliły na przeprowadzenie sesji. Link do transmisji na stronie miasta.

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?