strzelce kierowca broń 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Takim pistoletem na kulki 33-latek groził kierowcy.

Strzelce: Sześć zarzutów i pięć lat więzienia dla agresora na drodze [FILM]

2022-04-04 13:17

33-latek odpowie przed sądem za grożenie atrapą broni. Śledczy ze Strzelec Krajeńskich przygotowali akt oskarżenia. Napastnik ma na koncie także znieważenie policjantów. Do drogowego incydentu doszło w listopadzie ubiegłego roku na ul. Wojska Polskiego w Strzelcach.

Na zwężeniu ulicy prawidłowo jadący kierowca musiał się zatrzymać, bo zablokował go kierowca seata jadący z przeciwnej strony. 33-latek wysiadł z auta, wyjął przedmiot przypominający broń, przeładował i wycelował w kierunku kierowcy. Ten wykazał się opanowaniem i mężczyźni rozjechali się.

strzelce kierowca broń 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zajście z listopadowej nocy nagrane na kamerę.

Pokrzywdzony zaalarmował policję, która dzięki nagraniu z kamery trafiła do agresora. Podczas postępowania znieważał on i groził mundurowym pozbawieniem życia i zdrowia. Zniszczył kilka przedmiotów. Na dwa miesiąca trafił do aresztu. W tym czasie udało się zabrać materiał dowodowy i postawić zarzuty.

strzelce kierowca broń 3

i

Autor: materiały Lubuska Policja Policja odnalazła agresora.

Sześć zarzutów dotyczy m.in gróźb z wykorzystaniem przedmiotu przypominającego broń, znieważenia policjantów oraz zniszczenia mienia, a także niestosowania się do sygnalizacji świetlnej, używania słów wulgarnych i tamowanie ruchu.33-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Agresywny 33-latek groził pistoletem innemu kierowcy

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?