wypadek gorzów

i

Autor: EG / FB Stoją ! Gorzów

Gorzów: Niespokojna niedziela na drogach

2022-04-04 9:17

To nie była specjalnie bezpieczna niedziela na gorzowskich drogach. W niedzielę było kilka stłuczek, w tym poważniejsze. Nadchodzi tydzień z opadami deszczu. Dzisiaj (04.04) ma zacząć kropić po 15.

Kierowca uciekł wczoraj z miejsca kolizji na Podmiejskiej. Wszystko miało miejsce przed 16. Osobowy opel wkomponował się w tył alfy romeo. Na szczęście nic poważnego się nikomu nie stało. Gorzej wyglądała czołówka na Walczaka (na wysokości stacji kontroli pojazdów) około 22. Ucierpiała jedna osoba.

Niebezpieczne zdarzenie miało też miejsce około 17 w Gliniku. Nietrzeźwy kierowca z impetem wypadł z drogi, auto owinęło się wokół drzewa. Już mniej poważna stłuczka miała miejsce w nocy na rondzie Sybiraków w Gorzowie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 01.04.2022

Wciąż z utrudnieniami gorzowscy kierowcy borykają się na skrzyżowaniu Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego. Wiele wskazuje na to, że koniec ich cierpień jest bliski. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to drogowcy z pracami mają uporać się do 7 kwietnia.

Możliwe, że już na koniec tygodnia zostanie udostępnione po jednym pasie w każdym kierunku. Stosunkowo przejezdna będzie wtedy Chrobrego od Jagiełły do Sikorskiego. Poczekać będzie jeszcze trzeba na koniec objazdów na Roosevelta.

Aktualny etap prac powinien być zakończony w ciągu dwóch tygodni. Pamiętajcie, że jednokierunkowa jest teraz Chodkiewicza, którą dojedziemy jedynie w kierunku Wyszyńskiego. Wciąż przez Mościckiego nie dojedziecie do Wyczółkowskiego. Trzeba objeżdżać przez Matejki. Na kilku gorzowskich ulicach ciąg dalszy w tym tygodniu wiosennego usuwania dziur. Więcej:

Niech was nie zmyli poranne słońce na gorzowskich niebie. Im dalej w poniedziałek, tym silniejszy wiatr, więcej chmur i popołudniowy deszcz. Na termometrach ujrzymy maksymalnie 8 stopni. Opadów spodziewajcie się z różnym natężeniem przez cały tydzień.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Poziom trudności? Już 4/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Film "Psie pazury", pomimo aż 12 nominacji, zdobył tylko jednego Oscara. A jaki jest rekord w ogólnej liczbie nominacji dla jednego filmu?