gorzów wartownia

i

Autor: archiwum redakcji Zbiorniki staną po prawej stronie, od ulicy.

Gorzów: Była petycja, jest porozumienie. Wartownia będzie odgrodzona!

2022-06-08 16:35

Za duży hałas, zbyt głośno - mówią o Wartowni nad rzeką gorzowianie mieszkający nieopodal. Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w wakacyjne weekendy, zaproponowali rozwiązania problemu. Jakie?

Mieszkańcy gorzowskich kamienic przy Wale Okrężnym złożyli do prezydenta pismo, że występy nad Wartą wieczorami zakłócają im spokój. Organizatorzy muzycznego miasteczka, które w ubiegłe wakacje odniosło sukces, spotkali się z gorzowianami. Znaleźli sposób na hałas.

- Udało nam się zorganizować dwieście zbiorników Mauzerów na wodę tysiąc litrowych i będziemy próbowali odsłonić się od sąsiadów, żeby to było dla nich mniej uciążliwe. Będą także inne ograniczenia- te imprezy, które możemy skrócić, będziemy skracać - wyjaśnia dj Pitchreacer, współorganizator.

gorzów wartownia zbiorniki

i

Autor: sprzedajemy.pl Tak wygląda zbiornik Mauzera na 1000 litrów.

Bariera dźwiękochłonna powstanie wzdłuż ulicy Wał Okrężny. Kontenery już stoją na nabrzeżu rzeki, trwa budowanie miasteczka. Niedługo pojawi się także specjalne zadaszenie, o którym wkrótce więcej.

Wartownia rusza 24 czerwca, w pierwszy dzień wakacji. Na dwóch scenach zagrają dj'je legendy techno, house i trance. Wstęp wolny.

Jak znaleźć dobrego fachowca?

QUIZ. Elżbietę II znają wszyscy, ale to inne królowe budziły grozę wśród poddanych. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 10
Jaki przydomek nadano królowej Marii Tudor, córce Henryka VIII?