gorzów testy mobil 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Punkt przy Czartoryskiego nie działa.

Testy i szczepienia na covid. Zmiany w gorzowskim szpitalu!

2022-06-07 15:05

W kwietniu i w czerwcu wprowadzono, zgodnie z rządowymi zaleceniami, zmiany w placówkach medycznych związanych z koronawirusem. W Gorzowie przeniesiono punkt szczepień, zamknięto szpitalne punkty pobierania wymazów.

Od czerwca po szczepionkę na covid-19 już nie do kompleksu przy Walczaka, a na Dekerta. Punkt działa w czerwonym budynku, w byłej stacji krwiodawstwa za rehabilitacją. Pacjenci przyjmowani są w poniedziałki, wtorki i w czwartki od 7.30 do 14. Można przyjść z marszu, ale także zgłosić się telefonicznie lub mailowo, by ustalić termin. Do wybory są preparaty Pfizera i Moderny. Szczepienie jest darmowe.

gorzów szpital testy zmiana

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Szczepienia covid 19 przy Dekerta.

Z kolei już w kwietniu zlikwidowano szpitalny punkt wymazów przy Czartoryskiego. Niedostępne są skierowania online. Przed przyjęciem do szpitala nie są wykonywane testy, chyba że lekarz stwierdzi objawy.

Odwiedziny chorych tylko od w godz. 15 do 19. U pacjenta może przebywać jedna osoba i to maksymalnie15 minut. Trzeba mieć maseczkę, dezynfekować ręce i ograniczać kontakt dotykowy.W innych przypadkach o odwiedzinach zadecyduje lekarz oddziału.

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Jak dobrze pamiętasz Dzień Świra? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W kogo wciela się w filmie Marek Kondrat?