miej czas na kncerty

i

Autor: SG Podczas koncertów bedzie obowiązywał 2 metrowy dystans społeczny

Gorzów: Bass Astral i Igo zagrają na dobry początek cyklu "Miej Czas na Koncerty"

2020-07-08 18:30

Kayah, Rogucki, Maria Peszek, to tylko część artystów, którzy latem odwiedzą Gorzów. 19 lipca rusza cykl koncertów. Pandemia trwa nadal, dlatego organizatorzy zmuszeni są wprowadzić kilka obostrzeń.

Gorzowski MCK zaprasza na letnie koncerty. 19 lipca rusza cykl Miej Czas na Koncerty. Na scenie amfiteatru zaprezentują się na początek Bass Astral i Igo. Dalej będzie jeszcze ciekawiej. 25 lipca wystąpi Karaś i Rogucki. W sierpniu z kolei pojawią się: Rebeka, Mela Koteluk i Kayah. Koniec cyklu to koncert Marii Peszek, zaplanowany na 8 września.

Bilety można już kupować, ze względu na pandemię tylko online. Obowiązują także inne obostrzenia.

miej czas na kncerty

i

Autor: SG Wchodząc na koncert musimy mieć ze sobą bilet i oświadczenie. Czeka nas też mierzenie temperatury.

- Wchodzimy na stronę Abilet.pl, kupujemy bilet, oraz wchodząc na stronę miejskiego centrum kultury drukujemy oświadczenie, wypełniamy je i przy wejściu na amfiteatr zostawiamy pracownikowi MCK. Koncerty będą się odbywać z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. - wyjaśnia Hanna Błauciak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury.

Przed samym wejściem mierzona będzie temperatura wszystkim wchodzącym. Osoby z gorączką nie zostaną wpuszczone do amfiteatru. Liczba miejsc na obiekcie będzie ograniczona, ze względu na zachowanie dystansu społecznego.

Koncert Błażeja Króla, który w maju miał inaugurować tegoroczny cykl został przeniesiony na 21 listopada do gorzowskiego teatru.​ Szczególny znajdziecie na stronie mckgorzow.pl.

Jak daleko jest z Gdyni do Zakopanego? Prawdziwy test na odległości [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Dalej jest z Warszawy do:
Za nami kolejny weekend koncertów plenerowych w Zielonej Górze