Gorzów kino zmrok1

i

Autor: materiały UM Gorzów Poprzednia edycja odbyła się w parku Róż.

Film pod chmurką w gorzowskim amfiteatrze! Zasady i repertuar

2020-07-07 17:31

W piątkowy wieczór (10.07) rusza "Kino po Zmroku". Obowiązują środki ostrożności oraz ze względu na koronowirusa ograniczona liczba widzów. Do tego bilety i specjalne oświadczenia. Oczywiście nie może zabraknąć dobrego humoru.

Tegoroczna edycja plenerowych pokazów w zmienionej formule, którą wymusiła epidemia. Wejścia za symboliczną opłatą, a bilety dostępne są tylko przez internet. Pula na jeden seans to 120 osób. Miejsc ubywa, warto się pospieszyć. 

- Kupno biletów tylko i wyłącznie on-line na bilety24.pl To minimalna kwota 5 złotych, które pobieramy w związku z ograniczoną liczbą miejsc. Ważne jest oświadczenie, które jest dołączone do wejściówki. Trzeba je wypełnić i przynieść ze sobą. Zabrać ze sobą trzeba także maseczkę czy przyłbicę. Płyny dezynfekujące będą na miejscu - wyjaśnia Iwona Bartnicka z MOS-u, współorganizator:

gorzów kino zmrok2

i

Autor: SG Seanse odbędą się w amfiteatrze.

Na inauguracje plenerowych seansów film o intrygującym tytule "Sokół z masłem orzechowym". To komedia przygodowa, kino drogi o marzeniach, że pomimo ograniczeń fizycznych czy mentalnych to każdy z nas może sięgać dalej. Start "Kina po Zmroku" w piątek (10.07) o godz. 22. Wstęp dla osób powyżej 15 roku życia.

Regulamin dostępny jest na stronie MOS-u i MCK-u. W wakacje odbędą się jeszcze cztery seanse- 17 i 24 lipca oraz 7 i 14 sierpnia.

Muzeum Neonów w Warszawie

Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]

Pytanie 1 z 18
Według jednej z legend kot ocalił Mahometa przed:
Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]