gorzów otoz animals 1

i

Autor: facebook.cpm/otozanimalsgorzow Przybywa kocich rodzin w Gorzowie.

Gorzów: Auto już sprawne, ale wydatków na zwierzaki będzie więcej

2022-05-06 15:22

W ciągu kilku dni uzbierano kwotę potrzebną na naprawę pojazdu gorzowskiego OTOZ Animals. Internauci spisali się i szybko zapełnili konto. Zbiórka jest nadal otwarta, bo pieniędzy potrzeba więcej. Na co?

Zebrano ponad 3 tysiące złotych. Dzięki temu samochód interwencyjny został naprawiony i wrócił do pracy. Na chodzie jest od 22 lat i ma 300 tysięcy przejechanych kilometrów. Co za tym idzie- psuje się. Teraz do wymiany była skrzynia biegów, opony czy klocki hamulcowe.

Gorzowski OTOZ ma tylko ten jeden pojazd, bez którego pomoc zwierzętom jest niemożliwa. Wolontariusze byli zaskoczeni, że zebranie pieniędzy poszło tak błyskawicznie. Są wdzięczni za wsparcie.

gorzów otoz animals 2

i

Autor: facebook.cpm/otozanimalsgorzow Samochód jest już sprawny.

Jednak zbiórka jest ciągle aktywna, bo potrzeba więcej środków. Rozpoczęło się kocenie wolno żyjących i niesterylizowanych kotów. Animalsi już pod opieką mają dwie kocie rodziny. Szykuje się więc sporo wydatków. Zbiórka na ratujemyzwierzaki.pl

Czworonogów wkrótce może być jeszcze więcej, bo zapasem wakacje, a bywa, że pupile komplikują urlopy i trafiają na ulice czy do lasu.

SPOSOBY NA TANIE WAKACJE W POLSCE [PORADNIK] | ESKA XD - Radio Eska #48

QUIZ. Poznaj piosenkę po małym kadrze teledysku

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?