Gorzów: Cezary Żołyński

i

Autor: archiwum KAS Warsztaty teatralne z seniorami poprowadzi aktor Cezary Żołyński

Gorzów: Aktorzy seniorzy poszukiwani. Seniorita Cafe ogłasza casting

2020-07-23 17:46

Aktor Cezary Żołyński i Kompleks Aktywności Senioralnej tworzą grupę teatralną. Osoba, która chce spróbować sił w aktorstwie musi spełnić jeden warunek – być seniorem. I przejść casting, który odbędzie się 28 lipca w Seniorita Cafe.

Masz zadatki na aktora? Jesteś już seniorem? Jeżeli tak, zgłoś się do Seniorita Cafe. 28 lipca odbędzie się tam casting do senioralnej trupy teatralnej. To nowy projekt Kompleksu Aktywności Senioralnej i Cezarego Żołyńskiego, aktora gorzowskiego teatru. W planach są trzy grupy teatralne. Każda przygotuje przedstawienie na podstawie bajek Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Odbiorcami będą dzieci z gorzowskich przedszkoli. Żeby w tym wziąć udział wystarczy pojawić się na castingu.

- Swoich sił może spróbować każdy – mówi Jarosław Marciniak z KAS. - Nie trzeba żadnych umiejętności teatralnych. Będą warsztaty, przez 2 miesiące będziemy się uczyli ról. Cezary Żołyński pokaże na czym polega aktorstwo i jak fajnie zagrać, żeby trafić do młodego widza, którym jest przedszkolak.

Gorzów: seniorita cafe

i

Autor: archiwum KAS Casting do grupy teatralnej odbędzie sie w Senorita Cafe przy ul. Traugutta 6

Na potrzeby spektakli uszyte będą stroje teatralne i przygotowane rekwizyty. Premiera planowana jest w październiku. Organizatorzy zakładają, że seniorzy odwiedzą wszystkie gorzowskie przedszkola. Przypominamy: casting odbędzie się we wtorek, 28 lipca o godzinie 12 w Seniorita Cafe, przy ul. Traugutta 6.​

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?