Gorzów: Józia Chomicz

i

Autor: archiwum prywatne Józia chomicz potrzebuje 700 tys. zł na operację w USA, która pozwoli jej odzyskać słuch.

Ośno Lubuskie: Pomóżmy małej Józi odzyskać słuch

2020-07-22 16:23

Józia Chomicz potrzebuje naszej pomocy. Rodzina zbiera na operację 11-miesięcznej dziewczynki. Potrzeba 700 tys. złotych. W sobotę w Ośnie Lubuskim odbędzie się festyn charytatywny poświęcony Józefince.

W Ośnie Lubuskim odbędzie się festyn, poświęcony Józi Chomicz. 25 lipca, na plaży będzie można poćwiczyć, ale przede wszystkim wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację małej dziewczynki.

Józia urodziła się z licznymi schorzeniami. Ma m.in. niewykształcone uszy i zrośnięte przewody słuchowe. Szansą dla niej jest operacja w Stanach Zjednoczonych. Niestety bardzo kosztowana. Rodzina musi zebrać na ten cel 700 tys zł. Ma na to około 3 lata, ponieważ zabieg można przeprowadzić u dzieci, które ukończyły 3,5 roku życia.

To kolejna impreza charytatywna na rzecz Józi. Tę wymyślił i przygotował fitness klub WF Kostrzyn. W sobotę na plaży będą ćwiczenia ogólnorozwojowe i zumba. Nie zabraknie dmuchańców i innych atrakcji. W trakcie imprezy będą zbierane pieniądze do puszek, będzie także loteria z fantami. Ci którzy nie mogą pojawić się na festynie mogą wspierać Józię poprzez portal siepomaga.pl, a także licytacje na Facebooku „Pomóż Józefince Usłyszeć Świat”.

Przypominamy festyn startuje w sobotę 25 lipca, o godzinie 10.00 na plaży w Ośnie Lubuskim.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra