Gorzów: Sikorskiego

i

Autor: SG A może dron będzie można wykorzystać do monitorowania... miejskich inwestycji?

Gorzów: Kierowcy uważajcie, zmiany organizacji ruchu na ul. Sikorskiego

2020-07-17 13:51

Kolejna zmiana organizacji ruchu na Sikorskiego, na odcinku od ul. Pocztowej do ul. Garbary. Tym razem ostateczna i wracamy do tego co było przed remontem. Nowe zasady chodzą w życie w nocy z 17 na 18 lipca.

Uwaga kierowcy! Sikorskiego ponownie przejezdna w obu kierunkach. Na odcinku od ulicy Pocztowej do Grabary, przywrócona zostanie pierwotna organizacja ruchu. Zmiana zostanie wprowadzona w nocy z piątku na sobotę (z 17, na 18 lipca). Jeździć będziemy tak jak przed remontem. Ulicą Pocztową tylko w jednym kierunku: wjazd od Chrobrego, wyjazd w Sikorskiego. Z Pocztowej nie wjedziemy już w ul. Starą, która ponownie staje się jednokierunkowa. Kierowcy mogą poruszać się od Strzeleckiej do Pocztowej. Ze względu na przebudowę ul. Spichrzowej, Młyńska pozostaje dwukierunkowa.

Gorzów: Pocztowa

i

Autor: SG W nocy (z 17 na 18 lipca) nastąpi zmiana znaków drogowych. Ul. Pocztowa ponownie będzie jednokierunkowa

Póki co, zmianie nie ulegnie ruch na ul. Sikorskiego na odcinku od Dworcowej i Orląt Lwowskich do Garbary. Prowadzone są tam jeszcze prace. Wykonawca planuje zakończyć je pod koniec przyszłego tygodnia. Kierowcy bądźcie ostrożni i zwracajcie uwagę na znaki.​

Jeszcze jedna ważna informacja dla kierowców. Przez weekend zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Jagiellończyka – Mieszka I. Związane jest to z koniecznością przeprowadzenia tam prac wodociągowych. Zamkniecie planowane jest w piątek (17.07) o godzinie 17.00. Przywrócenie ruch na skrzyżowaniu ma nastąpić w niedzielę wieczorem.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?