Prime show MMA w Gorzowie

i

Autor: Łukasz Kulczyński / materiały prasowe Prime Show MMA

prime show mma

Gala freak fightowa nie odbędzie się w Arenie Gorzów? Głos zabrał prezydent miasta!

2024-03-20 12:34

13 kwietnia w Gorzowie ma odbyć się ósma gala Prime show MMA. Wydarzenie odbiło się szerokim echem po ostatniej konferencji, na której przedstawiono "Kamerzystę", kontrowersyjnego patoinfluencera.

Wydarzenie mocno nagłośniła Maja Staśko, aktywistka, która mocno angażuje się w sprawy społeczne, a zwłaszcza w działalność freak fightową. Staśko wysłała pismo do prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego z prośbą o wyjaśnienie organizowania Prime Show MMA w Gorzowie. Jaką uzyskała odpowiedź? Prezentujemy ją poniżej.

Poniżanie ludzi jest działalnością niegodną. Niegodne jest też promowanie osób, które dopuszczają się takich zachowań. Po otrzymanym sygnale moją jednoznaczną opinię w tej sprawie przedstawię zarządowi spółki, nadzorującej pracę Areny Gorzów, po to, by została ona przekazana organizatorowi gali. Poproszę też zarząd spółki o ustalenie stanu faktycznego, dotyczącego organizacji gali i jej uczestników, co pozwoli na podjęcie ewentualnych decyzji – napisał prezydent Gorzowa, Jacek Wójcicki.

Na razie nie podjęto żadnych znaczących decyzji i wydarzenie ma odbyć się planowo 13 kwietnia w Gorzowie. Przegląd Sportowy Onet donosi jednak, że gala freak fightowa zostanie przeniesiona do innego miasta, ale nikt w Gorzowie tego nie potwierdza.

A tak wyglądała gala XTB KSW 92 w Arenie Gorzów. Zobacz zdjęcia!

Paweł Jóźwiak na Prime 8 Konferencja
Sonda
Wybierasz się na Prime Show MMA w Gorzowie jeśli się odbędzie?