PRIME MMA 7

i

Autor: materiały prasowe/PRIME MMA PRIME MMA 7

mma

Gala freak fightowa odbędzię w Gorzowie! Poznaliśmy datę wydarzenia

2024-03-05 9:01

Tego w Gorzowie jeszcze nie było! Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się historyczna, bo pierwsza gala freak fightowa w naszym mieście! Arena Gorzów znów zostanie wypełniona po brzegi?

Jeszcze jak budowała się Arena Gorzów, to w mieście były pytania, czy w nowym obiekcie odbęzdie się jakaś gala freak fightowa. Spekulowano, że może to być Fame MMA, ale ostatecznie inna federacja postanowiła zrobić swoje wydarzenie w Gorzowie.

Prime Show MMA w Gorzowie! Kiedy?

Tą federacją jest Prime Show MMA. W Arenie Gorzów już 13 kwietnia odbędzie się ósma edycja tejże federacji i to pod kryptonimem "Zadyma 2.0".

Przychodzimy do Was z OGROMNĄ DAWKĄ FREAKFIGHTOWYCH DYMÓW! Przygotujcie się na pojedynki, które mocno elektryzują. Czekają Was również legendarne powroty do freaków, nierozwiązane konflikty, kontynuacja IGRZYSK GLADIATORÓW oraz nowe twarze, które z pewnością namieszają w PRIME... W najprostszym skrócie zapowiada się to na co czekają prawdziwi ZADYMIARZE! - napisali organizatorzy na swoich mediach społecznościowych.

Tak zmieniła się Marianna Schreiber. Od "Top model" po MMA

Prime Show MMA w Gorzowie – bilety

Oranizatorzy rozpoczęli sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki można nabyć w serwisie Eventim POD TYM LINKIEM. Najtańsze miejsca kosztują 100 zł, a najdroższe 250 zł.

Spowiedź Pawła Jóźwiaka przed PRIME MMA 5. Ostatni trening przed walką z Jackiem Murańskim
Sonda
Wybierasz się na Prime Show MMA w Gorzowie jeśli się odbędzie?