Arena Gorzów. Tak wygląda hala w środku

i

Autor: Łukasz Kulczyński

MIASTO

Future Leaders Expo w Arenie Gorzów. Targi dla młodych, panel dyskusyjny i koncert

2024-03-11 14:56

Takiego wydarzenia jeszcze w Gorzowie nie było! Już wkrótce odbędą się wyjątkowe targi dla gorzowskiej młodzieży, na której pojawią się prelegenci z całego kraju. Opowiadać będą i nowinkach technologicznych, rynku pracy, a także o wpływie AI na przyszłość. Kto może wziąć udział w spotkaniu i kiedy się ono odbędzie? Sprawdź harmonogram.

Młodzi dla młodych

W Gorzowie targi dla młodych to nie nowość, bo co roku organizowane są m.in. Targi Edukacyjne. Te będą jednak wyjątkowe, ponieważ z pomysłem ich organizacji wystąpiła sama gorzowska młodzież!

Młodzi gorzowianie, którzy właśnie wkraczają w dorosłość, zainspirowani Gorzowskim Forum Gospodarczym, organizowanym od kilku lat, połączyli siły i zaczęli działać, chcąc inspirować rówieśników do świadomego kształtowania swoich karier. Przy wsparciu Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego oraz Miasta zrodziła się idea wydarzenia dla młodych „Gorzów Future Leaders Expo” wyjaśniają pracownicy gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Gorzów Future Leaders Expo 2024

W ramach wydarzenia odbędą się trzy panele dyskusyjne, a prelegenci z całego kraju opowiedzą m.in. o wizji świata po czwartej rewolucji przemysłowej oraz podpowiedzą, jak bronić się przed wykreowaną przez AI rzeczywistością w sieci. Będzie też o samotności w XXI wieku.

W trakcie wydarzenia czeka na Ciebie także otwarta przestrzeń networkingowa, na której będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami, czy lepiej poznać zaproszonych przez nas prelegentów i zadać nurtujące Cię pytania" informują organizatorzy.

W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. Kira Sukhoboichenko z FlyingBags, Łukasz Nowatkowski z Xopero, Aleksandra Wójtowicz z NASK i Ewa Mikos-Romanowicz z firmy Siemens.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowano natomiast koncert Huberta - artysty młodego pokolenia.

Kiedy wydarzenie i kto może wziąć w nim udział?

Gorzów Future Leaders Expo odbędzie się już 20 marca 2024 roku w Arenie Gorzów.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do młodzieży, a dokładniej do uczniów szkół ponadpodstawowych. Aby wziąć w nim udział konieczne są jednak wcześniejsze zapisy, których można dokonać za pośrednictwem strony www.future-leaders.pl.

Wstęp wolny. Więcej szczegółów na facebookowej stronie Gorzów Future Leaders Expo I 20 marca 2024 I Arena Gorzów.

Andrzej Piaseczny w Arenie Gorzów. To był koncert!

Sonda
Byłeś/aś w Arenie Gorzów?
Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska