Ogromny mróz dotrze do Polski, i to już w listopadzie. Ten wyż nie da nam spokoju

i

Autor: J_Blueberry/cc0/Pixabay.com Na termometrach ok. 10 stopni, ale jeszcze w listopadzie do Polski ma dotrzeć ogromny mróz z północy Europy

prognoza pogody

Fala ochłodzenia coraz bliżej Gorzowa. Będzie bardzo zimno! Uważajcie na drogach

2023-11-20 11:27

Sprawdziliśmy prognozę pogody na zbliżający się tydzień w Gorzowie! Czy jesienne temperatury pojawią się niebawem w naszym mieście? Ile stopni na termometrach możemy się spodziewać? Kiedy przymrozki? O tym poniżej!

Prognoza pogody Gorzów Wielkopolski

Końcówka listopada nie przywita nas istnie wiosennymi temperaturami. Cieplejsze kurtki możemy już powoli wyciągać z szafy, bo będzie bardzo zimno!

Pogoda Gorzów Wielkopolski. Prognoza pogody na najbliższy tydzień w Gorzowie

Fala ochłodzenia nadciąga nad Gorzów. Już w nocy z wtorku na środę będzie aż -5 stopni Celsjusza, a to dla kierowców oznacza niemałe skrobanie szyb przed pojechaniem do pracy. W pozostałych dniach temperatura będzie oscylować w granicach od 3 do nawet 11 stopni w dzień. W nocy od -5 do +2 stopni Celsjusza.

  • Wtorek (21 listopada): -1 w nocy i 7 w dzień. Pochmurno;
  • Środa (22 listopada): -5 w nocy i 0 przez caly dzień. To będzie zdecydowanie najzimniejszy dzień!;
  • Czwartek (23 listopada): - 0 w nocy i aż 11 stopni w dzień. Duży przeskok temperaturowy w ciągu kilku godzin. Poza tym pochmurno i miejscami może popadać. Uważajcie na drogach!
  • Piątek (24 listopada): 2 stopnie w nocy i 10 w dzień. Miejscami spory deszcz;
  • Sobota (25 listopada): Deszcz nie będzie omijał Gorzowa i też znacznie się ochlodzi. 1 stopień w nocy i 5 w ciągu dnia.
  • Niedziela (26 listopada): -2 w nocy i 3 w ciągu dnia. Koniec tego tygodnia nie będzie zbyt miły, jeśli chodzi o pogodę.
Mimo złej pogody turyści ciągle odwiedzają Bieszczady
Sonda
Czy wierzysz długoterminowym prognozom pogody?