Rozenek

i

Autor: AKPA / cleaninglady.el TIKTOK / Canva Pro

SHOW BIZNES

Ekipa sprzątająca w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co tam się działo? Nagrania krążą po sieci

2023-09-19 17:33

Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan, prywatnie żona znanego piłkarza Radosława Majdana, w ubiegłym roku wraz z całą rodziną przeprowadziłą się do 300-metrowej willi na obrzeżach Warszawy. Przeprowadzki oznaczają jednak sprzątanie, które gwiazda zleciła specjalistycznej firmie. Jak się okazuje samo mycie talerzy trwało aż... siedem godzin!

Domy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gdzie mieszka gwiazda?

Przeprowadzki to nie łatwa sprawa. Na własnej skórze przekonała się o tym Małgorzata Rozenek-Majdan, prezenterka telewizyjna, prowadząca programy Perfekcyjna Pani Domu, Projekt Lady i Piekielny Hotel, a także uczestniczka programu Azja Expres i jurorka w reality show Bitwa o Dom.

W 2022 roku Małgorzata Rozenek wraz z rodziną zamieniła swój dotychczasowy apartament na okazałą willę zlokalizowaną pod Warszawą. To tymczasowa posiadłość, którą rodzina miała wynajmować do czasu ukończenia budowy swojego wymarzonego domu w Konstancinie. Zanim jednak można się było tam wprowadzić, lokum trzeba było odpowiednio przygotować, dlatego gwiazda wynajęła profesjonalną firmę sprzątającą, która zajęła się porządkami. Te okazały się bardzo czasochłonne.

Sprzątanie domu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nagrania wrzucono do sieci

Firma sprzątająca, która zajęła się porządkami w domu Małgosi, postanowiła uwiecznić swoją pracę na nagraniach, które następnie trafiły do Internetu. Widać na nich z jakim zaangażowaniem ekipa wykonuje swoje obowiązki. W końcu przed nimi najważniejszy test - białej rękawiczki. Trzeba się więc było spisać na medal.

Nie było to jednak łatwe zadanie. Dużo trudności sprawiły wysokie na kilka metrów okna tworzące jedną ze ścian, które z uwagi na niesprzyjającą pogodę i opady deszczu trzeba było czyścić kilkukrotnie. Jak przyznają pracownicy: samo mycie wyposażenia szafek kuchennych, czyli między innymi talerzy, zajęło aż siedem godzin!

Całość wyszła jednak rewelacyjnie, bo kilka dni później celebrytka chwaliła się nowymi, eleganckimi wnętrzami na swoich social mediach. Teraz jednak czekają ją kolejne zmiany i kolejne pakowanie. Wszystko dlatego, że posiadłość, w której obecnie mieszka została wystawiona na sprzedaż, a dom celebrytki nie jest jeszcze gotowy. Jak się okazuje, wynajmowana willa należy do Modesta Amaro, który za tę okazałą willę z tarasem życzy sobie... prawie 11 milionów złotych!

Najseksowniejsze polskie gwiazdy. Na ich widok miękną kolana!

Oto najpiękniejsze kobiety PRL. Do nich wzdychali mężczyźni! Wiesz o nich wszystko? Zrób nasz QUIZ!

Pytanie 1 z 9
To jedna z ulubionych aktorek Andrzeja Wajdy. Znana z roli Izabeli Łęckiej w "Lalce".
Beata Tyszkiewicz
Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się za granicę