Dzień Dobry TVN

i

Autor: Gorzów/www.facebook.com

TELEWIZJA

Ekipa "Dzień Dobry TVN" w Gorzowie. Skąd będzie nadawany program?

2024-06-28 13:58

Takie akcje nie zdarzają się często. Już w najbliższą sobotę, tj. 29 czerwca, do Gorzowa przyjedzie ekipa "Dzień Dobry TVN Wakacje" i to właśnie stąd będzie nadawać prognozę pogody. Wszystko w związku z organizacją kolejnej rundy Speedway Grand Prix. Sprawdź, gdzie pojawi się telewizja!

"Dzień Dobry TVN" po raz drugi w Gorzowie

Tak jak w ubiegłym roku tak i tym razem w Gorzowie pojawi się prezenter pogody z TVN-u razem z ekipą. Wszystko w związku z organizacją kolejnej rundy Speedway Grand Prix, która przyciąga fanów żużla z całej Polski (i nie tylko!).

Łącznie zaplanowano aż pięć wejść na żywo, podczas których prezenter opowie nie tylko o tym, czy w najbliższych dniach czeka nas słońce, czy deszcz, ale też przedstawi najważniejsze, wakacyjne wydarzenia w mieście, w tym koncerty z cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Chociaż główny punkt programu będzie się kręcił wokół zawodów żużlowych.

Transmisja na żywo w TVN z Gorzowa

Ekipa "Dzień Dobry TVN Wakacje" pojawi się na Placu Sztuk przed Filharmonią Gorzowską. Pięć wejść zaplanowano w godzinach od 8:15 do 11.00.

Wśród gości, którzy udzielą wywiadów i zabłysną w ogólnopolskiej telewizji, nie zabraknie Jana Tomaszewicza, dyrektora Teatru im. J. Osterwy oraz Joanny Pisarewicz, dyrektorki Filharmonii Gorzowskiej.

Takie wydarzenie to niezwykła promocja miasta i całego regionu. Same zawody Grand Prix Polski na żużlu, które są okazją do odwiedzin telewizji, odbędą się również w sobotę. Początek o godzinie 19:00 na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Zobacz też: Strefa kibica w Gorzowie podczas meczu Francja-Polska

QUIZ. Sukcesy polskiego sportu w PRL. Zagięliśmy was przy 12. pytaniu!

Pytanie 1 z 14
1. Gdzie trzy złote medale olimpijskie zdobyła Irena Szewińska?
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie