gorzów: kosynierów gdyńskich

i

Autor: FB Gorzowskie Inwestycje Miejskie

Remont Kosynierów Gdyńskich

Drogowcy zajmujący się remontem ulicy Kosynierów Gdyńskich od piątku zintensyfikują prace

2023-07-13 9:34

Wakacje - czasu wypoczynku, ale nie dla wszystkich. Drogowcy zajmujący się remontem ulicy Kosynierów Gdyńskich od piątku [14.07] mają zintensyfikować swoje prace. Kolejne etapy prac zostaną wprowadzone w dwóch miejscach jednocześnie.

W ulicę Kosynierów nie wjedziemy od krzyżówki ze Słowiańską, Żwirową i Roosevelta, także skończonym już skrótem za PWIK. Drogowcy zajmą się pasem w kierunku skrzyżowania z Mościckiego i Mickiewicza, w drugą stronę ruch będzie utrzymany.

Z drugiej strony, rondo Kosynierów Gdyńskich tymczasowo przestanie być rondem. Pracownicy zajmą się rozbiórką jezdni od strony liceum.

Zaczęli weekendowe remonty dróg! Powązkowska z nowym asfaltem

Tych zmian, poza zmianą organizacji ruchu aż tak nie odczujemy. Ruch dwukierunkowy ma zostać zachowany pomiędzy Estkowskiego a Łokietka. Jadąc z obu kierunków będzie możliwość skrętu w Kosynierów.

Od tego miejsca do krzyżówki z Borowskiego będzie utrzymany ruch jednokierunkowy i brak wjazdu, i wyjazdu z ulicy Bohaterów Warszawy. Spore zmiany wejdą za to w funkcjonowaniu gorzowskiego MZK. Szczegóły na stronie przewoźnika i magistratu.

Arcytrudny quiz dla fanów "Titanica". Nie umknął ci żaden szczegół? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
W notatkach Jacka, które Rose znalazła, było wiele rysunków kobiety pochodzącej z Francji - damy lekkich obyczajów. Cechował ją: