stal gorzów

i

Autor: FB Stal Gorzów

Do Lublina Stal jedzie po złoto - uważa były prezes klubu

2022-09-21 16:22

Prezes honorowy Stali Gorzów przewiduje, że Stal w Lublinie przegra, ale złote medale zawisną na szyjach zawodników znad Warty. 12 punktów przewagi i trzech liderów powinno wystarczyć do mistrzowskiego tytułu.

Lublin wygra, ale złoto dla Stali- to przewidywania honorowego prezesa Stali Gorzów.​ Zbliża się mecz rewanżowy gorzowian z Motorem, którego stawką będzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski na żużlu. Żółto-niebiescy do Lublina jadą z 12 punktową zaliczką wywalczoną na stadionie Jancarza. Zdaniem Władysława Komarnickiego, choć popularne Koziołki są faworytem niedzielnego spotkania, to ze złota cieszyć będą się Stalowcy.

Mamy trzech mocnych riderów, mamy kim trzymać wynik. Natychmiast przy stracie 6 punktów wskakuje Zmarzlik, Vaculik, albo Woźniak. Oni wszyscy trzymają gaz. A Hansen przeważnie na wyjazdach robi te 6-7 punktów – mówi Komarnicki.

Stal Gorzów w meczu PGE Ekstraligi - zdjęcie poglądowe

i

Autor: Paweł Wilczyński / Cyfra Sport

W ocenie byłego prezesa Stali, Zmarzlik i spółka zdobędą minimum 40 punktów, a to wystarczy. Mecz Motor Lublin kontra Moje Bermudy Stal Gorzów odbędzie się w niedzielę (25.09) początek o 19:15. Na bulwarze zachodnim powstanie strefa kibica.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man