gorzów S3 pod prąd 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Mazda jechała w nie tą stronę co trzeba.

Deszczno: Był korek, nie chciało mu się czekać... 24-latek słono za to zapłaci!

2022-09-21 15:33

Gorzowscy policjanci ujęli kierowcę, który pod prąd jechał S3. Odpowiednią karę za totalną głupotę wymierzy mu sąd. Zdarzenia miało miejsce 9 września pod Gorzowem. Do policji trafiło nagranie jednego z pasażerów autokaru, który jechał do Międzyrzecza.

Na filmiku wyraźnie widać, jak kierujący osobową mazdą jedzie w tym samym kierunku co autokar ale… drogą przeznaczoną w drugą stronę. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania drogowego pirata.

Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Skwierzyny. Jak zeznał - przy dojeździe do Gorzowa natknął się na korek spowodowany wypadkiem. Po godzinnym oczekiwaniu skończyła mu się cierpliwość i zawrócił do najbliższego zjazdu. To go będzie słono kosztować.

gorzów S3 pod prąd 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kierowca stworzył ogromne zagrożenie na drodze.

Policjanci nie nałożyli mandatu ani punktów karnych, skierowali sprawę do sądu. Po zmianie przepisów sędzia może nałożyć grzywnę nawet sięgającą kwoty 30 tysięcy złotych.

Lubuska policja cały czas przypomina o możliwości przesyłania zapisów video utrwalonych samochodową kamerą z agresywnych i nieodpowiedzialnych zachowań drogowych na stopagresjidrogowej@wrd.lubuska.policja.gov.pl

Szaleństwa na motocyklu

Nieśmiały czy pewny siebie? Jakim typem człowieka jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jak duże jest twoje grono znajomych?