gorzów badania dzieci 1

i

Autor: pixabay.com Specjaliści zbadają dzieci.

Dentyści i fizjoterapeuci czekają na młodych gorzowian

2021-11-05 17:04

W sobotę (6.11) Dzień Otwarty w centrum medycznym Buszkiewicz przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Placówka niedawno zaczęła działać, chce pokazać się mieszkańcom. Bezpłatne porady dla dzieci i młodzieży, ale także zbiórka na szczytny cel.

W sobotni poranek będzie można skorzystać z darmowych badań i konsultacji. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek. Pociechy wraz z rodzicami nie muszą się wcześniej zapisywać. Wystarczy przyjść i ustawić się w kolejkę. Dostępnych będzie kilku specjalistów.

- Zrobimy przegląd jamy ustnej wraz z instruktażem higieny, który zaowocuje w przyszłości zdrowszymi zębami. Badania wad postawy i konsultacje z fizjoterapeutą, komputerowe badanie stóp. Zapraszamy dzieci także z pupilami, psami. Organizujemy zbiórkę na rzecz OTOZ Animals - mówi Henryk Buszkiewicz, menadżer centrum.

gorzów badanie dzieci 2

i

Autor: Fragles Centrum mieści się przy Wyszyńskiego.

Wybrany zostanie najpiękniejszy pies, będzie można także zwiedzić placówkę. Darmowe badania w sobotę w godz. od 10 do 15 w centrum medycznym przy Wyszyńskiego 155. Szczegóły można znaleźć na facebooku i stronie placówki.

Marcinek ma już nową rodzinę

QUIZ: Co pamiętasz z Mickiewicza? 10/10 zdobędzie tylko prymus

Pytanie 1 z 10
”Reduta Ordona”: