Sylwester z Dawidem

i

Autor: Canva Pro ; Wojciech Pędzik / www.commons.wikimedia.org

Dawid Kwiatkowski na scenie Sylwestra z Polsatem! Kto jeszcze wystąpi w Sylwestrową noc?

2023-12-24 11:53

Coraz większymi krokami zbliża się najbardziej wyjątkowa noc w roku, czyli Sylwester. Wszyscy, którzy planują przywitać Nowy Rok w domu mogą liczyć na szampańską zabawę podczas telewizyjnej transmisji koncertów z różnych miejsc w Polsce. Na scenie jednego z wydarzeń wystąpi też rodowity gorzowianin, czyli... Dawid Kwiatkowski! Gdzie można go zobaczyć?

Sylwestrowa impreza z Dawidem Kwiatkowskim

Dawid Kwiatkowski to 27-letni piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, a także osobowość telewizyjna. Urodził się w Gorzowie Wielkopolskim i w swojej karierze wielokrotnie podkreślał przywiązanie do tego miasta.

Kwiatkowski wydał siedem solowych albumów studyjnych, z czego dwie płyty dotarły na listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Jego utwory, jak np. "Proste", "Bez Ciebie" czy "Na zawsze" notują dziesiątki milionów wyświetleń na YouTube.

Dla fanów wokalisty mamy więc świetną wiadomość: Dawid Kwiatkowski będzie jedną z gwiazd muzycznego sylwestra w Polsacie! Jego występ transmitowany będzie w telewizji na żywo.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023

Obok Dawida Kwiatkowskiego na ogromnej scenie w Parku Śląskim wystąpią między innymi takie gwiazdy jak: Doda, Smolasty, Lady Pank, Enej, Feel, Kayah i Golec uOrkiestra. Oprócz nich wystąpi także Mateo Bocceli, syn słynnego tenora.

Całość transmitowana będzie na żywo na antenie Polsatu.

Tak zmieniał się Dawid Kwiatkowski na przestrzeni lat

Sonda
Jak spędzisz Sylwestra 2023/2024?
Kiedyś nazywali go "polskim Bieberem". Tak zmieniał się Dawid Kwiatkowski