Marcin Najman wyszedł ze szpitala. Jest diagnoza kontuzjowanej twarzy!

i

Autor: https://twitter.com/MarcinNajma

clout mma

Czy Marcina Najmana czeka przerwa od walk? Możliwa operacja!

2024-03-11 15:34

Marcin Najman przegrał w sobotę z Jackiem Murańskim przez techniczny nokaut. Jakby tego było mało, były pięściarz ma złamany oczodół, który został już zdiagnozowany przez specjalistów. Być może gwiazdę freak fightów czeka operacja.

Kontuzje się zdarzają. Od razu wiedziałem, że coś jest nie tak gdyż przestałem widzieć na oko. Mam złamany oczodół w dwóch miejscach. Poszedłem piecem i za każdym razem jak podejdzie mi ten szmaciaz pod rękę zrobię to samo. W środę będzie decyzja czy konieczna będzie operacja – napisał Najman w mediach społecznościowych, gdzie pokazał także wypis ze szpitala.

Przypomnijmy, że Marcin Najman przegrał w walce wieczoru z Jackiem Murańskim przez techniczny nokaut w 51 sekundzie. Były pięściarz po gali udał się na łódzki sor, bo ma złamany oczodół.

Sam pojedynek natomiast zawiódł wszystkich, bo skończył się po 51 sekundach. Murański lewym sierpowym "usadził" Najmana z pękniętym oczodołem. Sędzia zakończył pojedynek i... potem się zaczęło. W oktagonie, jak i poza nim, było bardzo gorąco.

Najman po walce udał się na łódzki SOR w celu opatrzenia rany. - Na SOR-ze miałem tylko zaopatrywane to oko, zdiagnozować tę kontuzję jadę dzisiaj (niedziela dop. Red.). Nie powinien ten barbarzyńca w żaden sposób wygrać, ale tam gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą i takie kontuzje się zdarzają. Tam nie było żadnego intencjonalnego faulu. To było po prostu uderzenie, które wcale nie było mocne, żeby była jasność, natomiast kciukiem w oczodół, który mi po prostu uszkodził oko – powiedział Najman w mediach społecznościowych. - Nie tak to się powinno zakończyć. Tym bardziej, że tak, jak wam mówiłem, poszedłem ogniem. W takiej wymianie wszystko może się wydarzyć. Wykorzystał swoją szansę. Co dalej, to będę was informował – dodał.

Ciekawostki o Marcinie Najmanie. Tego mogliście o nim nie wiedzieć!

Na razie nie wiadomo jaka przyszłość czeka Marcina Najmana. Portal "Meczyki" poinformował w sobotni wieczór o tym, że być może były pięściarz swoją następną walkę stoczy z... Jakubem Rzeźniczakiem, który miał zakończyć piłkarską karierę.

Marcin Najman odkrywa mroczną przeszłość: Byłem skazany...
Sonda
Czy lubisz Marcina Najmana?