Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

Żużel

Czy beniaminek PGE Ekstraligi sensacyjnie wywiezie punkty z Gorzowa? "Nie zamierzamy być gościnni"

2023-06-09 13:21

Przed nami 9. kolejka PGE Ekstraligi. Do Gorzowa przyjeżdża beniaminek, Cellfast Wilki Krosno. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ebut.pl Stal. Ile punktów zdobędą gorzowscy zawodnicy w tym meczu? Wytypujcie poniżej!

Czy to będzie przysłowiowy "spacerek" gorzowskiej drużyny? Patrząc na aktualną pozycję obu drużyn, to wydaje się, że tak. Ebut.pl Stal przegrała tylko jedno spotkanie na własnym terenie z Platinum Motorem Lublin. W pozostałych meczach była już niepokonana. Jak będzie w starciu z krośnianami?

- Czy to będzie zacięte spotkanie? W jakimś sensie tak. Mamy plan na mecze u siebie. Na razie wychodzi to bardzo dobrze. Wilki nie mają nic do stracenia. Wszystko jest możliwe, jednak to my jesteśmy na własnym torze i jesteśmy faworytem. Nie zamierzamy być gościnni - powiedział Stanisław Chomski, trener ebut.pl Stali Gorzów na przedmeczowej konferencji prasowej.

Stal Gorzów - Wilki Krosno. Gdzie i o której godzinie oglądać mecz?

Spotkanie rozpoczyna się 9 czerwca o godzinie 20:30. Transmisja od 20:15 w Eleven Sports.

Stal Gorzów - Wilki Krosno. Awizowane składy

STAL: 9. Szymon Woźniak; 10. Oskar Fajfer; 11. Martin Vaculik; 12. Wiktor Jasiński; 13. Anders Thomsen; 14. Oskar Paluch; 15. Mateusz Bartkowiak. Trener: Stanisław Chomski.WILKI: 1. Jason Doyle; 2. Mateusz Świdnicki; 3. Vaclav Milik; 4. Krzysztof Kasprzak; 5. Andrzej Lebiediew; 6. Krzysztof Sadurski; 7. Denis Zieliński. Menedżer: Michał Finfa.

Stal Gorzów - Wilki Krosno. Gdzie kupić bilety?

Wejściówki na to spotkanie można zakupić przez oficjalną stronę klubową Stali Gorzów oraz w kasach biletowych pod stadionem.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Ile punktów zdobędzie ebut.pl Stal Gorzów w tym meczu?