Ireneusz Maciej Zmora - były prezes Stali Gorzów

i

Autor: screen: youtube.com/@TelewizjaGorzowteletop

Żużel

Były prezes Stali Gorzów wytypował wynik z Włókniarzem. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości

2024-04-26 12:35

W niedzielę ebut.pl Stal Gorzów pojedzie na własnym torze z Tauron Włókniarzem Częstochowa w ramach 3. kolejki PGE Ekstraligi. Były prezes tego klubu, Ireneusz Maciej Zmora, jest spokojny o zwycięstwo podopiecznych Stanisława Chomskiego. Jaki obstawia wynik?

Gorzowianie muszą się odkuć za porażkę w Lublinie 35:55. Na własnym torze czują sie bardzo dobrze, co pokazała inauguracja PGE Ekstraligi z KS Apatorem Toruń. Mimo dobrego wyniku, i tak wśród zawodników był niedosyt, bo mogło to wyglądać jeszcze lepiej. Czy tak będzie w najbliższą niedzielę?

Myślę, że to będzie pewne zwycięstwo Stali Gorzów nad Włókniarzem Częstochowa. Stal pokazała w pierwszym meczu z Apatorem, że na własnym torze będzie bardzo groźnym rywalem dla każdego, a Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu w ogóle nie zachwycił – uważa Ireneusz Maciej Zmora na antenie Telewizji Gorzów.

Tak wyglądała inauguracja PGE Ekstraligi w Gorzowie. Zobaczcie zdjęcia kibiców!

Drabik to jest jeszcze na feriach zimowych. Nie pojechali drugiego spotkania na własnym torze, bo pogoda stanęła na przeszkodzie, więc tam jest więcej znaków zapytania, niż pewniaków, a nasza drużyna pokazała, że jest mocna na własnym torze i każdy punktuje. Myślę, że wynik 50:40 Stal Gorzów jest w stanie spokojnie osiągnąć – typuje były działacz.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa. Awizowane składy

  • STAL: 9. Szymon Woxniak, 10. Oskar Fajfer, 11. Martin Vaculik, 12. Jakub Miśkowiak, 13. Anders Thomsen, 14. Oskar Paluch, 15. Jakub Stojanowski, 16. -. Trener: Stanisław Chomski.
  • WŁÓKNIARZ: 1. Mikkel Michelsen, 2. Maksym Drabik, 3. Kacper Woryna, 4. Mads Hansen, 5. Leon Madsen, 6. Kajetan Kupiec, 7. Kacper Halkiewicz, 8. -. Trener: Janusz Ślączka.
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy Stal Gorzów wysoko wygra z GKM-em Grudziądz?